Вторник, 11-December-2018, 13:28:34
Главна
Регистрација
Најави се
КИСС ФМ РАДИО 24/7
Добредојдовте Guest | RSS
..::..Добредојдовте на Официјалниот Веб Сајт на КИСС ФМ РАДИО од Куманово.Македонија.Поздрав од Екипата на Кисс Фм Радио ..::..Dj DMC..::..Dj Tin4e..::..Dj Blueeyes..::..E-Mail:kissfmradionet@hotmail.com ..::...::..www.kissfmradio.ucoz.net..::..::..www.kissfmradionet.tk..::....
ГЛАВНО МЕНИ
МИНИ ЧАТ
Слика: 10 | Албум: 2

Нова слика

  • Kiss Fm Radio 07-December-2011 kissfmradio 229 0 0.0

 
ПРЕБАРУВАЊЕ
  СЛУШАЈ ВО ЖИВО
ХИТ НА КИСС ФМ
ПРИЈАВИ СЕ
ПРИЈАТЕЛИ
  • Dzungla
  • Група АНГЕЛИ
  • Информатор
  • Extra Cafe
  • YuRadioStanica
  • Radioteka

  • Изработено од DJ DMC.. КИСС ФМ РАДИО © 2010 www.kissfmradionet.tk